Ułatwienia dostępu

Podpisanie umów na utworzenie Klubów Młodzieżowych

 

W dniu 12 grudnia 2025 r. miała miejsce uroczystość podpisania umów o powierzenie grantu z Grantobiorcami naboru nr II/EFS/P.2.8/2025.

 

Zarząd Lokalnej Grupy Działania „Gminy Powiatu Świeckiego” podpisał umowy na utworzenie 10 Klubów Młodzieżowych na terenie naszej LSR w ramach przedsięwzięcia P.2.8 Aktywizacja dzieci i młodzieży. Kluby mają na celu podniesienie kompetencji i umiejętności dzieci i młodzieży oraz zwiększenie ich szans edukacyjnych poprzez rozwijanie uzdolnień i zainteresowań.

 

Swoje działania i realizację założeń zawartych w wnioskach o powierzenie grantu Grantobiorcy rozpoczną już w styczniu 2026 roku!

 

Kontakt

016362
Dzisiaj: 12
Wczoraj: 12
Ten tydzień: 12
Zeszły tydzień: 124
Ten miesiąc: 136
Ubiegły miesiąc: 657
W tym roku: 4.107
Ostatni rok: 10.216
Razem: 16.362